Starości lat w roku akademickim 2016/2017

Rolnictwo I stopień, studia stacjonarne

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Wojciech Marciniak

wojtek281197@wp.pl

II

Paulina Zawada

paulina_zawada94@wp.pl

III

Łukasz Zalewski

zalecha4321@wp.pl

IV

Dawid Zabadaj

dawid_gospodarstwo@gazeta.pl

 

Rolnictwo II stopień, studia stacjonarne

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Michał Kozikowski

michalkozikowski26@gmail.com

II

 

 

 

Ochrona środowiska I stopień, studia stacjonarne

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Rafał Bogatz

rbogatz@wp.pl

II

Malwina Pawłowiec

malwinkacytrynka@gmail.com

III

Martyna Trzcińska

martyna.trzcinska.95@wp.pl

IV

Monika Chojnacka

monika.chojnacka@wp.pl

 

Odnawialne źródła energii

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Żaneta Sztoll

zsztoll@gmail.com

II

 

 

 

Gospodarowanie surowcami mineralnymi i odnawialnymi

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Jan Zieliński

janekzielinski@o2.pl

II

 

 

 

Leśnictwo

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Jakub Duda

kubaduda678@interia.pl

II

Justyna Siniuk

siniuk@wp.pl

III

Tomasz Krokowski

tomasz.krokowski@wp.pl

IV

Elżbieta Jankowska

e.jankowska@gmail.com

 

Architektura krajobrazu I stopień

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Marta Sikora

sikorska-marta29@wp.pl

II

Karolina Celebucka

celebuck-a@wp.pl

III

Marta Pawłowska

martini.pawlowska@gmail.com

IV

Aleksandra Wojszkun

ola-wojszkun@wp.pl

 

Architektura krajobrazu II stopień

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Szymon Konefał

konefal.szymon@gmail.com

II

 

 

 

Ogrodnictwo II stopień, studia stacjonarne

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Klaudia Przybojewska

klaudia.przybojewska@gmail.com

II

 

 

 

Rolnictwo  I stopień, studia niestacjonarne

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Dariusz Miąskowski

darek1114@wp.pl

II

Marcin Kulesza

kulesiak93@gmail.com

III

Marta Obarek

martadykta.md@gmail.com

IV

Krzysztof Tyburski

tyburski.krzysztof@gmail.com

 

Rolnictwo II stopień, studia niestacjonarne

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Łukasz Dera

rastadzwiedz@gmail.com

II