Starości lat w roku akademickim 2017/2018

Rolnictwo I stopień, studia stacjonarne

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

 

II

Wojciech Marciniak

wojtek281197@wp.pl

III

Paulina Zawada

paulina_zawada94@wp.pl

IV

Łukasz Zalewski

zalecha4321@wp.pl

 

Rolnictwo II stopień, studia stacjonarne

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Michał Kozikowski

michalkozikowski26@gmail.com

II

 

 

 

Ochrona środowiska I stopień, studia stacjonarne

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

 

II

Rafał Bogatz

rbogatz@wp.pl

III

Malwina Pawłowiec

malwinkacytrynka@gmail.com

IV

Martyna Trzcińska

martyna.trzcinska.95@wp.pl

 

Odnawialne źródła energii

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Żaneta Sztoll

zsztoll@gmail.com

II

 

 

 

Gospodarowanie surowcami mineralnymi i odnawialnymi

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

 

II

Jan Zieliński

janekzielinski@o2.pl

 

Leśnictwo

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

 

II

Jakub Duda

kubaduda678@interia.pl

III

Justyna Siniuk

siniuk@wp.pl

IV

Tomasz Krokowski

tomasz.krokowski@wp.pl

 

Architektura krajobrazu I stopień

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

 

II

Marta Sikora

sikorska-marta29@wp.pl

III

Karolina Celebucka

celebuck-a@wp.pl

IV

Marta Pawłowska

martini.pawlowska@gmail.com

 

Architektura krajobrazu II stopień

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Szymon Konefał

konefal.szymon@gmail.com

II

 

 

 

Ogrodnictwo II stopień, studia stacjonarne

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Klaudia Przybojewska

klaudia.przybojewska@gmail.com

II

 

 

 

Rolnictwo  I stopień, studia niestacjonarne

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

 

II

Dariusz Miąskowski

darek1114@wp.pl

III

Marcin Kulesza

kulesiak93@gmail.com

IV

Marta Obarek

martadykta.md@gmail.com

 

Rolnictwo II stopień, studia niestacjonarne

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

I

Łukasz Dera

rastadzwiedz@gmail.com

II