Starości lat

Lista starostów lat studiów – 2020/2021

Przewodniczący RWSS Adrian Janczuk, tel. 726-641-402, adrian.janczuk@student.uwm.edu.pl 

Rok

FUNKCJA

IMIĘ I NAZWISKO

E-MAIL

Architektura krajobrazu Iº

I

 

  

 

I

 

  

 

II

Starosta

Adrianna Kobylińska

adrianna.kobylinska@student.uwm.edu.pl

II

Vice

Zuzanna Borowa

zuzanna.borowa@student.uwm.edu.pl

III

Starosta

Mateusz Lipski

mateusz.lipski.1@student.uwm.edu.pl

III

Vice

Wiktoria Ropel

wiktoria.ropel@student.uwm.edu.pl

IV

Starosta

Martyna Szela

martyna.szela@student.uwm.edu.pl

IV

Vice

Teresa Salamon

teresa.salamon@student.uwm.edu.pl

Architektura krajobrazu IIº

II

Starosta

Joanna Wójcik

joanna.wojcik@student.uwm.edu.pl

II

Vice

Grzegorz Malinowski

grzegorz.malinowski@student.uwm.edu.pl

Ogrodnictwo Iº

IV

Starosta

Jolanta Benedyczuk

jolanta.benedyczuk@student.uwm.edu.pl

IV

Vice

Patrycja Kozicka

patrycja.kozicka@student.uwm.edu.pl

Ochrona środowiska Iº

I

 

  

 

I

 

  

 

II

Starosta

Emilia Sokół

emilia.sokol@student.uwm.edu.pl

II

Vice

Katarzyna Jerzyło

katarzyna.jerzylo@student.uwm.edu.pl

III

Starosta

Weronika Zych

weronika.zych.1@student.uwm.edu.pl

III

Vice

Kacper Pietrzykowski

kacper.pietrzykowski@student.uwm.edu.pl

IV

Starosta

Magda Małkińska

maria.malkinska@student.uwm.edu.pl

IV

Vice

Alicja Glinka

alicja.glinka@student.uwm.edu.pl

Ochrona środowiska IIº

II

Starosta

Nikoleta Rogalska

nikoleta.rogalska@student.uwm.edu.pl

II

Vice

Magdalena Przyborowska

magdalena.przyborowska@student.uwm.edu.pl

Leśnictwo Iº

I

 

  

 

I

 

 

 

II

Starosta

Inga Dąbkowska

inga.dabkowska@student.uwm.edu.pl

II

Vice

Mateusz Gurtatowski

mateusz.gurtatowski@student.uwm.edu.pl

III

Starosta

Lidia Modrzejewska

lidia.modrzejewska@student.uwm.edu.pl

III

Vice

Dominika Wojciechowska

dominika.wojciechowska.1@student.uwm.edu.pl

IV

Starosta

Adrianna Chojnacka

adrianna.chojnacka@student.uwm.edu.pl

IV

Vice

Dawid Grzybowski

dawid.grzybowski@student.uwm.edu.pl

Rolnictwo stacjonarne Iº

I

 

 

 

I

 

  

 

II

Starosta

Kamil Chalamoński

kamil.chalamonski@student.uwm.edu.pl

II

Vice

Łukasz Melchior

lukasz.melchior@student.uwm.edu.pl

III

Starosta

Wojciech Przybył

wojciech.przybyl@student.uwm.edu.pl

III

Vice

Klaudia Rupacz

klaudia.rupacz@student.uwm.edu.pl

IV

Starosta

Jakub Barszczewski

jakub.barszczewski@student.uwm.edu.pl

IV

Vice

Łucja Zielińska

lucja.zielinska@student.uwm.edu.pl

Rolnictwo stacjonarne IIº

II

Starosta

Adrian Janczuk

adrian.janczuk@student.uwm.edu.pl

II

Vice

Monika Czajkowska

monika.czajkowska@student.uwm.edu.pl

Gospodarowanie surowcami odnawialnymi i mineralnymi Iº

I

 

  

 

I

 

 

 

III

Starosta

Filip Rewers

filip.rewers@student.uwm.edu.pl

III

Vice

Łukasz Grabek

lukasz.grabek@student.uwm.edu.pl

Odnawialne źródła energii IIº

II

Starosta

Jan Zieliński

jan.zielinski@student.uwm.edu.pl

II

Vice

Mikołaj Borowski

mikolaj.borowski@student.uwm.edu.pl

Rolnictwo niestacjonarne Iº

I

 

 

 

I

 

 

 

II

 Starosta

Agnieszka Katarzyna Szydzik

agnieszka.szydzik@student.uwm.edu.pl

III

Starosta

Kinga Karwacka

kinga.karwacka@student.uwm.edu.pl

III

Vice

Krajnik Anna

anna.krajnik@student.uwm.edu.pl

IV

Starosta

Szczech Klaudia

klaudia.szczech@student.uwm.edu.pl

Rolnictwo niestacjonarne IIº

II

Starosta

Joanna Agnieszka Dąbrowska

joanna.dabrowska.1@student.uwm.edu.pl