Opiekunowie lat

 

Drodzy studenci,

Aby ułatwić kontakt z opiekunami lat oraz wymianę informacji pomiędzy studentami, do państwa dyspozycji zostały uruchomione kody do grup:

 

Lista kodów do kontaktu z opiekunami w aplikacji MS Teams

Architektura krajobrazu

Rok

Imię i nazwisko

Kod

I

dr Mariusz Antolak

5x3qn6y

II

dr inż. Marta Akincza

1ni1a3a

III

dr inż. arch. Wiesława Gadomska

8vbpwqf

IV

dr hab. Emilia Marks

2swvf1p

 

Chemia

Rok

Imię i nazwisko

Kod

I

 dr inż. Tomasz Mikołajczyk

ep7mv24

 

Gospodarowanie surowcami mineralnymi i odnawialnymi

Rok

Imię i nazwisko

Kod

III

dr inż. Zaborowska Magdalena

nu6o8g0

 

Leśnictwo

Rok

Imię i nazwisko

Kod

I

dr inż. Dariusz Rutkowski

x4xdvo3

II

mgr inż. Ewa Chećko

5ywiu36

III

dr inż. Słupska Alicja

wn1m1ff

IV

dr inż. Szymon Kobus 

2au0071

 

Ogrodnictwo

Rok

Imię i nazwisko

Kod

IV

dr hab. Joanna Majkowska-Gadomska 

lgxtir6

 

Ochrona środowiska

Rok

Imię i nazwisko

Kod

I

dr Łukasz Sikorski

r74age9

II

dr hab. Andrzej Skwierawski

8eg99hd

III

dr inż. Zaborowska Magdalena

ml2g64l

IV

dr inż. Edyta Boros-Lajszner

w30ruxo

 

Rolnictwo stacjonarne i niestacjonarne

Rok

Imię i nazwisko

Kod

I

dr hab. Arkadiusz Stępień

j8jji8l

II

dr hab. Anna Nogalska, prof. UWM

pwpjx81

III

dr hab. Adam Okorski

e3uu9be

IV

dr inż. Adam Pawlewicz

basa99v

 

Opiekunowie lat w r.a. 2020-2021

Architektura krajobrazu

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

telefon

I

dr Mariusz Antolak

mariusz.antolak@uwm.edu.pl

89 523 41 71

II

dr inż. Marta Akincza

marta.akincza@uwm.edu.pl

89 523 41 46

III

dr inż. arch. Wiesława Gadomska

wieslawa.gadomska@uwm.edu.pl

89 523 41 54

IV

dr hab. Emilia Marks

emilia.marks@uwm.edu.pl

89 523 33 54

 

Chemia

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

telefon

I

 dr inż. Tomasz Mikołajczyk

tomasz.mikolajczyk@uwm.edu.pl

89 523 36 15 

 

Gospodarowanie surowcami mineralnymi i odnawialnymi

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

telefon

I

 

 

 

III

dr inż. Zaborowska Magdalena

m.zaborowska@uwm.edu.pl

89 523 35 89

 

Leśnictwo

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

telefon

I

dr inż. Dariusz Rutkowski

dariusz.rutkowski@uwm.edu.pl

89 523 42 50

II

mgr inż. Ewa Chećko

ewa.checko@uwm.edu.pl

89 523 39 43

III

dr inż. Alicja Słupska 

alicja.slupska@uwm.edu.pl

89 523 49 47

IV

dr inż. Szymon Kobus 

szymon.kobus@uwm.edu.pl

89 523 43 07

 

Ogrodnictwo

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

telefon

IV

dr hab. Joanna Majkowska-Gadomska 

majkowska-gadomska@uwm.edu.pl

89 523 43 12 

 

Ochrona środowiska

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

telefon

I

dr Łukasz Sikorski

lukasz.sikorski@uwm.edu.pl

89 523 35 34

II

dr hab. Andrzej Skwierawski

andrzej.skwierawski@uwm.edu.pl

89 523 43 14

III

dr inż. Magdalena Zaborowska 

m.zaborowska@uwm.edu.pl

89 523 35 89

IV

dr inż. Edyta Boros-Lajszner

edyta.boros@uwm.edu.pl

89 523 48 35

 

Rolnictwo stacjonarne i niestacjonarne

Rok

Imię i nazwisko

e-mail

telefon

I

 dr hab. Arkadiusz Stępień

arkadiusz.stepien@uwm.edu.pl

89 523 32 66 

II

dr hab. Anna Nogalska, prof. UWM

anna.nogalska@uwm.edu.pl

89 523 32 50

III

dr hab. Adam Okorski

adam.okorski@uwm.edu.pl

89 523 34 92

IV

dr inż. Adam Pawlewicz

adampawl@uwm.edu.pl

89 523 33 13