Pełnomocnik Dziekana ds. umiędzynarodowienia wydziału

1. Pełnomocnik Dziekana ds. umiędzynarodowienia wydziału odpowiada za przygotowanie i realizację strategii rozwoju współpracy międzynarodowej wydziału w zakresie badań naukowych i kształcenia.

2. Pełnomocnik Dziekana ds. umiędzynarodowienia wydziału w szczególności:

-       odpowiada za przygotowanie i realizację międzynarodowych projektów badawczych,

-       opracowuje ofertę edukacyjną dla cudzoziemców, kształcenie w językach obcych we współpracy z Prodziekanem ds. Kształcenia,

-       nadzoruje proces rekrutacji na studia I i II stopnia prowadzone w języku obcym,

-       określa główne kierunki badań i współpracy naukowej z podmiotami zagranicznymi,

-       organizuje współpracę naukową i badawczą wydziału z jednostkami za granicą,

-       organizuje współpracę dydaktyczną wydziału z jednostkami za granicą,

3. Pełnomocnik Dziekana ds. umiędzynarodowienia wydziału, wykonuje powierzone zadania we współpracy z Prodziekanami w zakresie ich kompetencji.

4. Pełnomocnik Dziekana ds. umiędzynarodowienia uczelni, w zakresie powierzonych kompetencji, ponosi odpowiedzialność z tytułu naruszenia obowiązujących przepisów.