Dzień Otwartych Drzwi

W dniu 5 kwietnia 2017 roku odbył się Dzień Otwartych Drzwi, na których zaprezentował się Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa. Barwnie przygotowanemu stoisku towarzyszyły liczne atrakcje przyciągające rzesze kandydatów na studia. Jedną z nich były zorganizowane wycieczki po laboratoriach i pracowniach wydziału oraz zwiedzanie wydziałowego ogrodu dydaktycznego. Na stoisku zaprezentował się Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Artemis”, w skład którego wchodzą studenci wydziału leśnictwa. Z kolei na parkingu przed Centrum Humanistycznym odbył się pokaz możliwości mobilnego laboratorium na kołach z oraz przyczepa dydaktyczna „Las w Szkatułce” z Nadleśnictwa Olsztynek. Wyjątkowo dobrze została przyjęta oferta kształcenia przedstawiona przez prodziekana dr hab. Krzysztofa Jankowskiego, prof. UWM w której udział wzięło ponad 50 osób.